BİZ KİMİZ

Kent Yönetim, 2008 yılında kurulmuştur ve kuruluşundan bugüne kadar profesyonel site yönetimi alanında aralıksız faaliyet sürdürmektedir.

Şirketin kurucusu ve sahibi Ali Yılmaz, 1974 doğumlu olup; üniversite eğitimini Turizm İşletmeciliği alanında yapmış ve Konaklama Yönetimi alt dalında yüksek öğrenimini tamamlamıştır. Turizm sektöründe Yönetici pozisyonunda bir süre çalıştıktan sonra Tesco Kipa’da AVM Müdürlüğü yapan Yılmaz, 2008 yılında Kent Yönetim’i kurmuştur.

Ali Yılmaz, iyi derecede İngilizce bilmekte olup; ayrıca kat mülkiyeti ve iş hukuku davalarında bilirkişi olarak görev almaktadır.

Kalite Standartımız

Sevdikleriniz ile birlikte günlerinizi geçirdiğiniz yaşam alanlarınızda, size en verimli ve dinamik çözümleri sunarız.

Tarafsız Yönetim

Daire sahipleri ile görevliler arasında bir köprü oluşturup organize eder ve gelir giderler vb. önemli konuları takip ederiz.

Profesyonel Deneyim

Yıllardır küçük veya büyük projelerin yönetimlerini aralıksız şekilde devam ettirmekteyiz. Teknik, temizlik ve güvenlik konularında tüm kompleksleri eksiksiz yönetiriz.

Şeffaf ve Güvenilir

Hesapların şeffaf şekilde müşterilere düzenli olarak paylaşılmasını ve yapılan işlerde müşteri menfaatinin gözetilmesini sağlarız.

Düzenli

Konut aidatları, çalışanların dosyaları, güvenlik ekipmanlarının ve genel hizmetlerin aylık fiyatlandırılmalarını düzenli ve disiplinli bir şekilde yaparız.

Süreklilik

Şirket politikamız olan “Süreklilik Anlayışı” ile müşterilerimizle yıllarca sürecek bir birlikteliğe inanırız. Onların hayatlarına pratiklik ve düzen getirirken, sağlam ve sıcak dostluklar da kurarız.

Şirket Bilgilerimiz

Şirketimiz, İzmir Ticaret Odası’na 03590 sicil numarası ile, Kadifekale Vergi Dairesi’ne 967 023 87 15 vergi kimlik numarası ile kayıtlıdır.

Şirket bünyesinde; muhasebe personeli, sekreter, kontrolör, teknisyen vb olmak üzere toplamda 11 çalışanı mevcuttur.

Kuruluşundan bugüne kadar birçok tesisin yönetimini sürdürmüş olan şirketimiz, konusunda az rastlanan bir tecrübe ve bilgi birikimine sahiptir.

Şehir dışı da dahil olmak üzere kapsamlı bir alanda hizmet vermekteyiz.